Strona głównaWnętrzaJaki jest najprostszy sposób na przekształcenie sypialni

Jaki jest najprostszy sposób na przekształcenie sypialni

Czasami każdy potrzebuje zmiany. Niebieski, który wydawał się wtedy dobrym pomysłem, po prostu nie wydaje się już taki dobry. Jasne kolory, które wydają się tak żywe wiosną i latem, sprawiają, że szara zima wydaje się jeszcze bardziej ponura. Dzieci dorastają, a kołdry z kreskówek, które musiały mieć zaledwie kilka lat temu, są teraz czymś, co przeraziłoby ich, gdyby ich znajomi wiedzieli, że je mają.

Niezależnie od tego, czy twoja chęć zmiany jest dopasowana do pory roku, czy od lat nie zmienisz wyglądu swojej sypialni, może się okazać, że nie masz budżetu na całkowite przemeblowanie pokoju. Podobnie, skoro przekonasz się, że gusty twoich dzieci zmieniają się co kilka lat, możesz nie chcieć dokonywać wielkich inwestycji, gdy zmieniasz ich sypialnie. Zestawy Bed in a Bag przekonują się, że nie trzeba wydawać dużo, aby zrobić dużą różnicę.

Pierwszą prostą zmianą, którą można wprowadzić, jest wybór neutralnego koloru ścian i dywanu. Beżowe lub białawe ściany i podobnie kolorowe wykładziny tworzą neutralną paletę do projektowania sypialni. Dodaj do zestawu tradycyjne meble – coś, co jest proste i funkcjonalne, ale nigdy nie wychodzi z mody – a prawdopodobnie okaże się, że przekształcenie sypialni jest nie tylko wyjątkowo przyjemne i łatwe, ale także opłacalne.

Więcej niż kupienie nowej kołdry lub nowego zestawu kołków, inwestycja w łóżko w torbie pozwoli Ci zmienić wszystko w sposobie, w jaki twoja sypialnia się czuje – nie tylko w taki sposób, w jaki wygląda.

Chcesz stworzyć sypialnię, która jest bardziej dorosła dla Twoich dzieci? Wypróbuj Łóżko w woreczku z motywem delfina – kołdrę, dopasowane prześcieradła i poszewki na poduszki. Z łóżkiem w torbie nie musisz się martwić o znalezienie prześcieradeł pasujących do kołdry. Nie musisz się martwić o pobranie pełnowymiarowych arkuszy i podwójnego kołdry. Wszystko będzie tam w jednym miejscu.

Podobnie, jeśli nie możesz zdecydować się na jednokolorowe przekształcenie sypialni, rozważ zestaw Bed in a Bag, który zawiera paski, kołdrę, prześcieradła. Dodaj dopasowany dywanik, aby wydobyć konkretny odcień i możesz dopełnić wyglądu – a wszystko to bez wydawania fortuny.

Oczywiście istnieją również inne możliwości zmiany wyglądu sypialni. Może się okazać, że istnieje szczególny zestaw pocieszycieli, który kochasz – może coś w damascerze. Ale może jest jakiś problem. Być może zimą uwielbiasz sposób, w jaki bordowy cień łapie światło, ale gdy wiosenne i letnie pełznie, zdajesz sobie sprawę, że przy różnych światłach migotanie wydaje się zupełnie nie w porządku lub w ogóle nie wygląda.

Czy musisz zrezygnować z ustawiania pościeli, którą kochasz? Nie, jeśli jest wykonana również w innych kolorach. Jeśli na przykład ten sam adamaszek jest dostępny w jasnoniebieskim kolorze, będziesz mógł zainwestować w drugą pościel – zamieniając ją ze zmianą pór roku. Zmień kołdrę, poszewki na poduszki, poszarpane łóżko i poduszki do rzucania, a znajdziesz zupełnie nowy wygląd.

Lub, jeśli nie chcesz kupić drugiej kołdry w tym samym stylu, to dlaczego nie wziąć pod uwagę wielkiej kołdry na pokrycie kołdry na sezon? Innego koloru, koronki zamiast czegoś cięższego, po prostu przykrywając swoją kołdrę, możesz stworzyć zupełnie nowy wygląd – przekształcić pokój bez wysiłku i wszystko za niską cenę.

Dokonanie dużej zmiany w sypialni nie musi oznaczać wydawania dużych pieniędzy. Łóżko w torbie, nowy zestaw pościeli: te proste zmiany, wraz z przestawiając meble mogą umożliwić stworzenie drastycznych zmian przy minimalnym budżecie. Niezależnie od tego, czy Twoje dzieci szukają zmiany, ponieważ przerosły one sypialnię, w której przeczytałeś historie i schowały je, czy po prostu nie masz ochoty patrzeć na kolory lub wzór w sypialni, dobrze jest wiedzieć, że nie jesteś uwięziony: wszystko, jeśli bierze, to prosta zmiana, a pokój zostanie przekształcony.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne