Strona głównaWnętrzaPodajnik na papier toaletowy

Podajnik na papier toaletowy

Aranżacja toalety powinna być funkcjonalna, ale również estetyczna. Podajniki na papier toaletowy firmy Sanjo, łączą w sobie obie te cechy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posłuży na długo i dodatkowo będzie cieszyć oko.

Trwałość oraz odporność 

Podajniki na papier toaletowy wykonane są ze stali nierdzewnej lub tworzywa ABS. Oba materiały cechuje niezwykła wytrzymałość na zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne, a także zarysowania.

Dodatkowo pojemnik jest łatwy w montażu, a także w czyszczeniu. Wyposażony również w wizjer, który bez problemu pozwoli kontrolować ilość papieru.

Idealny do każdego wnętrza

Klasyczne wykonanie sprawia, że pasuje do toalety utrzymanej w każdym stylu, od tradycyjnego po nowoczesny.

Stal nierdzewna, ze względu na swój elegancki wygląd, sprawdzi się w każdej toalecie. Niezależnie od tego, czy utrzymana jest w stylu minimalistycznym czy konwencjonalnym. 

To niezwykle praktyczny dodatek do łazienki. Tworzywo ABS świetnie sprawdzi się w restauracji, przedszkolu, galerii, czy wnętrzu hotelowym. Niezastąpiony w każdej firmie oraz biurze. Polecany do montażu w miejscach użyteczności publicznej. Podajniki na papier toaletowy w tego typu przestrzeniach, to obecnie standard.

W asortymencie sklepu Sanjo, znajdują się różne kształty i formy podajników, m. in. okrągły lub prostokątny. Szeroka gama kolorystyczna, pozwala na odpowiednie dobranie podajnika do kolorów pomieszczenia. Posiadamy je w barwach białych i jasnych, ale także ciemnych oraz podajniki transparentne, przejrzyste. Wiele z nich zawiera dodatkowe elementy dekoracyjne.

Papier pod kluczem

To, co wyróżnia podajniki na papier Sanjo, to wyposażenie ich w solidny zamek bębenkowy na kluczyk. Zapobiega to niekontrolowanemu niszczeniu papieru, a także jego kradzieży.

Pojemnik jest łatwy w obsłudze oraz bezproblemowy w konserwacji. Nada wnętrzu nowego charakteru i zdecydowanie podniesie jej standard. Warto zapoznać się z ofertą sklepu Sanjo. Pełna satysfakcja gwarantowana.

Zobacz ofertę podajników na papier toaletowy na: https://sanjo.pl/pojemniki-na-papier

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne