Aranżacja toalety powinna być funkcjonalna, ale również estetyczna. Podajniki na papier toaletowy firmy Sanjo, łączą w sobie obie te cechy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, posłuży na długo i dodatkowo będzie cieszyć oko.

Trwałość oraz odporność 

Podajniki na papier toaletowy wykonane są ze stali nierdzewnej lub tworzywa ABS. Oba materiały cechuje niezwykła wytrzymałość na zniszczenia, uszkodzenia mechaniczne, a także zarysowania.

Dodatkowo pojemnik jest łatwy w montażu, a także w czyszczeniu. Wyposażony również w wizjer, który bez problemu pozwoli kontrolować ilość papieru.

Idealny do każdego wnętrza

Klasyczne wykonanie sprawia, że pasuje do toalety utrzymanej w każdym stylu, od tradycyjnego po nowoczesny.

Stal nierdzewna, ze względu na swój elegancki wygląd, sprawdzi się w każdej toalecie. Niezależnie od tego, czy utrzymana jest w stylu minimalistycznym czy konwencjonalnym. 

To niezwykle praktyczny dodatek do łazienki. Tworzywo ABS świetnie sprawdzi się w restauracji, przedszkolu, galerii, czy wnętrzu hotelowym. Niezastąpiony w każdej firmie oraz biurze. Polecany do montażu w miejscach użyteczności publicznej. Podajniki na papier toaletowy w tego typu przestrzeniach, to obecnie standard.

W asortymencie sklepu Sanjo, znajdują się różne kształty i formy podajników, m. in. okrągły lub prostokątny. Szeroka gama kolorystyczna, pozwala na odpowiednie dobranie podajnika do kolorów pomieszczenia. Posiadamy je w barwach białych i jasnych, ale także ciemnych oraz podajniki transparentne, przejrzyste. Wiele z nich zawiera dodatkowe elementy dekoracyjne.

Papier pod kluczem

To, co wyróżnia podajniki na papier Sanjo, to wyposażenie ich w solidny zamek bębenkowy na kluczyk. Zapobiega to niekontrolowanemu niszczeniu papieru, a także jego kradzieży.

Pojemnik jest łatwy w obsłudze oraz bezproblemowy w konserwacji. Nada wnętrzu nowego charakteru i zdecydowanie podniesie jej standard. Warto zapoznać się z ofertą sklepu Sanjo. Pełna satysfakcja gwarantowana.

Zobacz ofertę podajników na papier toaletowy na: https://sanjo.pl/pojemniki-na-papier

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.