Strona głównaBudownictwoJak spakować się do przeprowadzki? 

Jak spakować się do przeprowadzki? 

Przeprowadzka nie należy do najłatwiejszych zadań. Za pewne myślisz jaką firmę przeprowadzkową wybrać. Jakim autem przewieźć wszystkie rzeczy. Natomiast trzeba jeszcze pomyśleć w jaki sposób te wszystkie rzeczy spakować! I właśnie o tym jest ten artykuł. 

Przewóz mebli wymaga ekipy przeprowadzkowej, która wyniesie meble z mieszkania, wstawi do samochodu dostawczego i następnie wniesie do nowego lokum. Wiadomo że jest to zadanie, które wymaga silnej ekipy, sporych rozmiarów samochodu oraz co najmniej kilku godzin czasu. Często to właśnie przewóz mebli wydaje się być najtrudniejszy, natomiast w praktyce się okazuje że pozostałe drobne przedmioty powodują najwięcej problemów. Dlaczego tak się dzieje? Problem tkwi w sposobie ich pakowania. Nie możemy wszystkich rzeczy spakować w walizkę. Dlatego szukamy różnych pojemników, kartonów lub po prostu reklamówek. Następnie po przywiezieniu całego ekwipunku do nowego mieszkania najzwyczajniej nie wiemy gdzie co jest. W rezultacie powstaje sporych rozmiarów bałagan nad którym ciężko zapanować. 

Jakie jest rozwiązanie na wyżej opisany problem? Naszym zdaniem rozwiązaniem jest logiczna seregacja. Możesz spakować się w co chcesz. Wbrew pozorom nie muszą to być profesjonalnie wyglądające kartony. Nawet dobrej jakości reklamówki wystarczą. Kluczową kwestią jest podpisanie każdego kartonu tak aby po przewiezieniu na miejsce wiedzieć co gdzie się znajduje. Przykładowe naklejki mogą przybrać następującą formę: “przybory kuchenne”, “zastawa stołowa + szklanki”, “poszewki + obrusy”. 

Poza zastosowaniem odpowiednich naklejek należy pamiętać o zabezpieczeniu każdego pakunku. Przed przystąpieniem do pakowania dobrze zaopatrzyć się w folię bąbelkową oraz pianki wypełniające. W przypadku wyjątkowo kruchych towarów warto zastosować pudełka plastikowe.Ponadto, ważne jest naklejenie wlepek informacyjnych dla ekipy przeprowadzkowej np. “uwaga szkło”. 

Więcej na temat przeprowadzek na stronie: http://przeprowadzimy-cie.pl/

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne