Strona głównaWnętrza8 wskazówek dotyczących dekorowania mieszkania

8 wskazówek dotyczących dekorowania mieszkania

Oto kilka prostych dłoni, które razem udekorują Twój dom. Poświęcenie kilku chwil na przemyślenie swojego użytkownika oraz pomoże Ci się nim cieszyć.

Zastanów się nad swoim domem i odpowiedz na te pytania:

1. Czego chcesz? Jeśli chcesz, aby Twoje kolory były równe, czy też krzyczą, czy twoje kolory są kojące? Jeśli chcesz coś zabawnego zrobić zbierania przyjaciół, czy ostatnio dużo miejsca do pracy?

2. Jakie są Twoje główne zainteresowania i czynności? Czego światła do tych działań? Na przykład, jeśli masz kolekcję, na wpadającą na myślarkę, wpadają w rachubę. W zależności od czasu, jakie mają być gotowe do użycia, nie można ich używać do natychmiastowego użycia.

3. Kto będzie korzystał z przestrzeni? Ile osób będzie tu mieszkać? W jakim masz czas? Ważne jest, mały cel. Niezależnie od tego, czy jest na specjalne krzesło, kanapa, czyś pokój, każdy potrzebuje “swojej przestrzeni”. Jeśli planujesz robić aerobik wideo, będziesz potrzebował miejsca, aby się poruszać przed telewizorem!

4. A co z twoimi rzeczami? Łatwo się to bardzo brudny, jeśli rzeczy nie mają miejsca. Mała szafka na dokumenty jest niezbędna dla wielu osób – co jest zrobione!

5. Ile naprawdę mebli? Zbyt dużo mebli sprawia, że ​​pokój wydaje się zatłoczony. Podstawowe rzeczy do kanapa i krzesła, stół i krzesła do jedzenia, łóżko i miejsce na ubrania. Po tym, zastanów się, czego nie musisz robić. Czy naprawdę wykorzystasz się na biurko komputerowe – czy wolałbyś nasiąść na laptop z laptopem?

6. Pomyśl o przepływie ruchu. Chcesz móc chodzić w pokoju bez wpadania na meble. Najpierw wszystko narysować umiejscowienie mebli na papierze.

7. Wybierz punkt centralny – Twój dom ma wyjątkowe funkcje. Co chcesz zobaczyć po pierwszym spacerze w pokoju? Jeśli masz ładne okna z którego oświetlenie się, czy to podkreślasz? Wszyscy czują się jaśniej w słońcu.

8. Pomyśl o porządku i organizacji. Czy codziennie zabierasz do domu pracę, pocztę lub sprzęt sportowy? Gdzie to umieścisz? Duża mała lub skrzynka w pobliżu drzwi wejściowych do ostatnich lat.

9. Skorzystaj z ogrodu porad ekspertów. Fabryka i każda linia produktów zatrudniających klientów. Jeśli nie jesteś sprawami swoich dekoratorów, wybierz wzór, który Ci się podoba. Sprawdź, jak zrobić zrobili, przeglądając katalog lub przechodząc do sklepu. Wszystko tam jest złożone. Jeśli podoba ci się wygląd, po prostu rób to, co zrobili!

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne