Strona głównaWnętrzaMetalowe kwietniki

Metalowe kwietniki

Kwiaty od zawsze są przepiękną ozdobą wnętrza. Wnoszą do domu trochę świeżości, energii i kolorytu. Moda na aranżacje kwietników domowych zmieniały się wielokrotnie na przestrzeni lat. Współcześnie bardzo modne są kwietniki metalowe idealnie pasujące do loftowych przestrzeni. 

Stylowe kwietniki metalowe

Z pewnością coraz mniej popularne są donice, które ustępują miejsca kwietnikom – stojącym, wiszącym oraz ściennym. Stylowe kwietniki loft świetnie eksponują piękno roślinności, jednocześnie po prostu pasują do nowoczesnych loftowych wnętrz. 

Kwietniki metalowe charakteryzują się prostą minimalistyczną formą. Poza typowo loftowymi wnętrzami pasują do pozostałych minimalistycznych wnętrz np. do stylu skandynawskiego. Swoją surowością świetnie przełamią naturalność i ciepło drewna. 

Żywe rośliny są bardzo ważnym elementem wystroju każdego mieszkania. Poza funkcją estetyczną, stanowią namiastkę zielonej naturalnej oazy. Jak wiadomo trochę zieleni sprawia, że wnętrze wydaje się zdrowsze i bardziej harmonijne. Rośliny pomagają oczyścić powietrze z toksyn (formaldehyd i lotne związki organiczne). 

Jakie są zalety kwietników metalowych? 

Nie wątpliwie największą zaletą są kwestie estetyczne. Poza tym można wymienić dosyć dużą stabilność i wytrzymałość. Kwietnik tego typu jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki czemu spokojnie może być umieszczony na balkonie lub w ogrodzie. 

Kwietniki metalowe wbrew pozorom są bardzo uniwersalne i spokojnie pasują do różnych wnętrz. Uniwersalność odzwierciedla się również w roślinach, które można w nich umieścić. Poniżej wymieniamy kilka przykładów: 

  • Monstera
  • Palma królewska
  • Fikus lirolistny
  • Sukulenty
  • Fliodendron
  • Juka gwatemalska

Nowoczesna oprawa dla znanych i lubianych roślin!

Podsumowując, dzięki modnym nowoczesnym kwietnikom, kwiaty w domu mogą wyglądać bardzo nowocześnie i stylowo. Czas zamienić babcine doniczki na nowoczesne kwietniki, które podkreślą wyjątkowość Twojego mieszkania. Więcej na temat stylowych kwietników znajdziesz na www.labusz.com

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Więcej artykułów

Popularne