Nasza firma dostarczy twoje zamówienie w dowolne miejsce na świecie całkowicie bezpłatnie, pod warunkiem, że klient będzie mógł je odebrać w ciągu 12 godzin, czyli od 8:00 do 20:00.

Nie możemy zagwarantować dokładnego czasu dostawy usługi – rośliny doniczkowe wysyłka, ponieważ zależy to od możliwości naszych centrów logistycznych i lokalnych partnerów. Jednak w niektórych indywidualnych przypadkach klient może wybrać pomiędzy pierwszą a drugą połową dnia.

Pamiętaj, że jeśli towar nie został dostarczony na czas z powodu lokalnych świąt, nie będziesz uprawniony do zwrotu.

SPECJALNE MIEJSCA DOSTAWY

Dostawa do szpitali, hoteli, domów prywatnych, uniwersytetów i budynków publicznych nie jest gwarantowana, ale w większości przypadków odbywa się na czas. Jeśli twoje zamówienie zostanie dostarczone do takiego miejsca, podaj jak najwięcej danych organizacji (numer pokoju, nazwisko kierownika, numer telefonu).

Dostawa nie odbywa się w skrzynkach pocztowych. Jeśli zamówienie nie zostało dostarczone z powodu powyższych okoliczności, nie możemy zwrócić pieniędzy.

ZMIEŃ ZAMÓWIENIE

Aby zmienić zamówienie, kliknij tutaj. Przejdź do swojego konta osobistego w Flora Club. Tam możesz dostosować datę i adres dostawy, a także treść notatki. Zmiany są wprowadzane nie później niż 2 dni robocze przed pierwotną datą dostawy (jeśli towary zostały już wysłane, nie możemy nic naprawić).

CZAS ZWROTU

Jeśli anulujesz zamówienie co najmniej 5 dni roboczych przed wybranym terminem dostawy, sklep zwróci pełną kwotę zamówienia.

Przez 5-2 dni robocze – zwrot minus opłata administracyjna w wysokości 10 €.

W mniej niż 2 dni – bez zwrotu pieniędzy.

NIEKompletne informacje o dostawie

Jeśli podasz niepełny lub nieprawidłowy adres dostawy, nasz pracownik spróbuje się z Tobą skontaktować w celu uzyskania wyjaśnień. Nie podawaj nieaktualnych informacji.

Jeśli klient z jakiegoś powodu odmówi przyjęcia zamówienia, jego koszt nie zostanie zwrócony. Rozpakowane zamówienie jest przekierowywane z powrotem do FloraQueen.

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. Należy mieć to na uwadze zapoznając się z treścią.