Strona głównaOgródRośliny doniczkowe wysyłka

Rośliny doniczkowe wysyłka

Nasza firma dostarczy twoje zamówienie w dowolne miejsce na świecie całkowicie bezpłatnie, pod warunkiem, że klient będzie mógł je odebrać w ciągu 12 godzin, czyli od 8:00 do 20:00.

Nie możemy zagwarantować dokładnego czasu dostawy usługi – rośliny doniczkowe wysyłka, ponieważ zależy to od możliwości naszych centrów logistycznych i lokalnych partnerów. Jednak w niektórych indywidualnych przypadkach klient może wybrać pomiędzy pierwszą a drugą połową dnia.

Pamiętaj, że jeśli towar nie został dostarczony na czas z powodu lokalnych świąt, nie będziesz uprawniony do zwrotu.

SPECJALNE MIEJSCA DOSTAWY

Dostawa do szpitali, hoteli, domów prywatnych, uniwersytetów i budynków publicznych nie jest gwarantowana, ale w większości przypadków odbywa się na czas. Jeśli twoje zamówienie zostanie dostarczone do takiego miejsca, podaj jak najwięcej danych organizacji (numer pokoju, nazwisko kierownika, numer telefonu).

Dostawa nie odbywa się w skrzynkach pocztowych. Jeśli zamówienie nie zostało dostarczone z powodu powyższych okoliczności, nie możemy zwrócić pieniędzy.

ZMIEŃ ZAMÓWIENIE

Aby zmienić zamówienie, kliknij tutaj. Przejdź do swojego konta osobistego w Flora Club. Tam możesz dostosować datę i adres dostawy, a także treść notatki. Zmiany są wprowadzane nie później niż 2 dni robocze przed pierwotną datą dostawy (jeśli towary zostały już wysłane, nie możemy nic naprawić).

CZAS ZWROTU

Jeśli anulujesz zamówienie co najmniej 5 dni roboczych przed wybranym terminem dostawy, sklep zwróci pełną kwotę zamówienia.

Przez 5-2 dni robocze – zwrot minus opłata administracyjna w wysokości 10 €.

W mniej niż 2 dni – bez zwrotu pieniędzy.

NIEKompletne informacje o dostawie

Jeśli podasz niepełny lub nieprawidłowy adres dostawy, nasz pracownik spróbuje się z Tobą skontaktować w celu uzyskania wyjaśnień. Nie podawaj nieaktualnych informacji.

Jeśli klient z jakiegoś powodu odmówi przyjęcia zamówienia, jego koszt nie zostanie zwrócony. Rozpakowane zamówienie jest przekierowywane z powrotem do FloraQueen.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne