Strona głównaBudownictwoMoja historia z marką Decolan była wspaniała!

Moja historia z marką Decolan była wspaniała!

Jakiś czas temu kupiłem nowe mieszkanie w Gdańsku. Postanowiłem, że rozpocznę od aranżacji, która zagwarantuje mi że design mojego pomieszczenia zostanie trwały na wiele lat. Rozpocząłem od doboru takich dodatków jak wykładziny, podłogi oraz drzwi.

Ogromną pomocą była dla mnie firma Decolan. Tak, to właśnie marka Decolan https://decolan.pl zagwarantowała mi profesjonalne doradztwo na każdym etapie. W trakcie aranżacji wnętrza dzięki wizytą w salonie w Gdańsku zostałem poinformowany o wszelkich informacjach, które były mi bardzo potrzebne. W trakcie pobierania najbardziej odpowiednich produktów wysoko wyspecjalizowane sztab profesjonalistów podpowiedział mi w jaki sposób dobrać dane wykładziny na podłogę oraz drzwi do wybranych pomieszczeń, co w efekcie gwarantowało ciekawy styl mojego wnętrza. Ponadto po ostatecznym podjęciu decyzji zagwarantowaną i montaż.

Montaż ten był wykonywany w całości przez ekipy monterskie z dbałością o zachowanie nawet najmniejszych detali. Warto wiedzieć, że koszty montażu pozostają ustalane indywidualnie i zależy od pomiaru pomieszczenia lub otworu drzwiowego, a oferowane produkty przez markę Decolan pozostają objęte gwarancją. Oprócz tego jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji miałem możliwość skorzystania z opcji dokonania pomiarów. Dla mnie była to czarna magia i jak zwykle bałem się, że żle zmierzę coś niewłaściwie co w tej sytuacji wiązałoby się z zakupieniem złego przedmiotu. Na szczęście po wcześniejszym umówieniu terminu i miejsca przybycia fachowców Decolan wysłał do mnie swoich pracowników, którzy zmierzyli zarówno pomieszczenia, jak i otwory drzwiowe.

Oprócz tego otrzymałem do domu próbki które pomogły mi w doprecyzowanie poszczególnych elementów. Nie musiałem również obawiać się o transport, bo marka Decolan zagwarantowała mi go po zakupie. Jednym z elementów, które przyprawił mi najwięcej kłopotów były drzwi wewnętrzne https://decolan.pl/drzwi,14,pl.html,

Choć szeroki asortyment drzwi wewnętrznych dostępnych w salonie w Gdańsku był imponujący żadne z nich nie spełniły moich wygórowanych oczekiwań można się było tego spodziewać, gdyż wybór wykładziny i podłogi zajął mi wiele czasu. Niemniej jednak oferta Decolan przewidziała tego rodzaju sytuację i specjaliści zaproponowali mi, że są w stanie zrealizować dla mnie specjalny projekt drzwi dostosowanych do moich indywidualnych wymagań. Jak obiecali tak też uczynili, a efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

Jeśli kiedykolwiek planować będziecie aranżację swojego wnętrza i chcecie aby spełniała ona oczekiwania nawet najbardziej wygórowane domowników, to z ręką na sercu mogę polecić markę Decolan. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to profesjonaliści w branży, którzy pozwolili mi na stworzenie czegoś wyjątkowego. Teraz czuję się doskonale w moim nowym mieszkaniu i jestem przekonany, że jeśli kiedykolwiek będę myślał nad zmianą jego aranżacji poproszę o pomoc właśnie fachowców z firmy Decolan. Nikt wcześniej do tego stopnia nie oddał mojej wizji projektowej jak właśnie oni. Nie musisz wierzyć mi na słowo wystarczy, że przekonasz się o tym sam zaglądając do ich salonu w Gdańsku.

 

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne